J. Bojarski - Meble, Usługi stolarskie

Stolarnia - informacje

Zakres usług

Galeria-Stolarz-Szczecin

Dojazd

Oferty pracy

Kontakt

Mapa strony

Polityka prywatności
mgr inż. Jerzy Bojarski

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowiskach:
·         Samodzielny stolarz
OPIS STANOWISKA

- wykonanie mebli zgodnie z projektem,
- dokonywanie przeróbek mebli i wykonywanie innych usług stolarskich,
- sporządzanie kosztorysów i zamówień,
- montaż mebli,
- prace wykończeniowe,
- lakierowanie elementów drewnianych itp.
- koordynacja pracy zespołu,

WYMAGANIA

- doświadczenie w zawodzie,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- prawo jazdy kat. B,
- dyspozycyjność do pracy na pełnym etacie,
- sumienność, odpowiedzialność, samodzielność,

·         Pomocnik stolarza

- obsługa maszyn stolarskich,
- sprzątanie stolarni i inne zadania zlecone na terenie Zakładu,

WYMAGANIA

- umiejętność posługiwania się narzędziami stolarskimi i obsługiwania maszyn stolarskich,
- dobra organizacja czasu pracy,
- umiejętność szybkiego uczenia się,
- sumienność, odpowiedzialność,
- dobra kondycja fizyczna,
- mile widziane prawo jazdy kat. B,

MIEJSCE PRACY: Szczecin i okolice
GWARANTUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie w systemie jednozmianowym; pn.-pt. 8:00 – 16:00, sob. 8:00 – 14:00,
- Umowę o pracę,
- Regularne wynagrodzenie,

ZGŁOSZENIA:
- List motywacyjny + CV z dopiskiem „Rekrutacja” należy przesłać pocztą elektroniczną na adres kontakt(at)stolarski.szczecin.pl
lub pocztą tradycyjną na adres Warsztat Stolarski, ul. Dąbrowskiego 10a, 70-100 Szczecin
- Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 28.09.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.133, Poz. 883)”.
- Rekrutacja trwa do końca 2013 roku lub do wyczerpania wolnych stanowisk. Rozmowy kwalifikacyjne będą prowadzone na bieżąco.

Dojazd
Kontakt
Mapa strony
Copyright: Warsztat Stolarski Jerzy Bojarski Stolarstwo, Usługi Stolarskie Szczecin, Meble na zamówienie Szczecin 2010-2013