J. Bojarski - Meble, Usługi stolarskie

Stolarnia - informacje

Zakres usług

Galeria-Stolarz-Szczecin

Dojazd

Kontakt

Mapa strony

Polityka prywatności
mgr inż. Jerzy Bojarski
J. Bojarski - Meble, Usługi stolarskie


USŁUGI STOLARSKIE - STOLARSTWO SZCZECIN   


Serdecznie witamy na stronie naszego Warsztatu! 

Warsztat Stolarski Szczecin Zanim trafiliście Państwo do nas, zapewne mieliście ciekawy pomysł na meble na zamówienie do salonu, meble do przedpokoju, meble na wymiar do biura, meble do sypialni, szafy, szafki lub drewniany element wystroju wnętrza, którego realizację chcielibyście powierzyć w dobre ręce. Jeśli tak faktycznie było, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zawartą w dziale zakres usług, a następnie prosimy o kontakt.
    
Stolarstwo Szczecin, meble na zamówienie, meble na wymiar, schody drewnianeStolarstwo to nasza pasja. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów wszelkiego rodzaju nietypowe usługi stolarskie profesjonalnie, dbając z należytą pieczołowitością o szczegóły. Nasza specjalność to meble na zamówienie, meble na wymiar do kuchni oraz schody drewniane.
   
Usługi stolarskie Szczecin, obróbka drewnaUsługi stolarskie oraz montaż mebli na zamówienie, schodów, stolarki otworowej itp. wykonujemy najczęściej na terenie województwa zachodniopomorskiego, ale istnieje również możliwość wykonania każdej usługi poza jego granicami,
 w woj. lubuskim, pomorskim a także w Niemczech. Większość zleceń realizujemy w godzinach pracy naszej stolarni, jednak w szczególnych przypadkach możemy wykonać daną usługę stolarską po południu lub wieczorem.

 


Schody drewniane na zamówienieDrzwi drewniane na zamówienieMeble na zamówienie

Usługi stolarskie - półka drewniana rzeźbiona


Warsztat Stolarski Szczecin - zapytanieAby złożyć zapytanie ofertowe dotyczące takich zagadnień jak: meble na zamówienie, schody, meble drewniane, obróbka drewna, montaż mebli, szafy do zabudowy, szafy, szafki, garderoby albo wszelkich innych usług stolarskich, prosimy skorzystać z formularza zamieszczonego w dziale kontakt, wysłać wszystkie informacje dotyczące zlecenia pocztą e-mail lub faksem oraz/lub skontaktować się z nami telefonicznie.

 
Warsztat Stolarski Szczecin, Jerzy BojarskiUsługi Stolarskie Szczecin Centrum - Zapraszamy! 
J. Bojarski - Meble, Usługi stolarskie
Stolarnia - informacje
Zakres usług
Galeria-Stolarz-Szczecin
Dojazd
Kontakt
Mapa strony
Polityka prywatności
Copyright: Warsztat Stolarski Jerzy Bojarski Stolarstwo, Usługi Stolarskie Szczecin, Meble na zamówienie Szczecin 2010-2011